5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@secutek.sk       Doprava a platba       Všetko o nákupe       Aktuality

Digitálne dverové Wi-Fi kukátko Eques Mini 3S

Digitálne dverové Wi-Fi kukátko Eques Mini 3S

Digitálne dverové WiFi kukátko s uhlom záberu 180 °, 4,3 "dotykovým LCD displejom, detekciou pohybu, IR osvetlením, možnosťou diaľkového ovládania cez mobilnú aplikáciu a podporou pamäťovej karty až 128GB.    viac

Cena za 1 ks s DPH: 265,00 €
Cena za 1 ks bez DPH: 220,83 €
Viac než 5 ks skladom
Expedičná doba: do 24 hodín
Výrobca: Eques Eques
Kód produktu: DK19-N
Záruka: 24 mesiacov
Popis

Digitálne dverové Wi-Fi kukátko Eques Mini 3S

Digitálne dverové Wi-Fi kukátko Eques Mini 3S je novou generáciou veľmi úspešného modelu VEIU Mini 2. Zariadenie kombinuje bezpečnostné prvky s užívateľsky komfortným flexibilným použitím. Ako názov napovedá, toto digitálne dverové kukátko disponuje WiFi pripojením, ktoré umožňuje jeho vzdialené ovládanie pomocou mobilnej aplikácie. Tá je zadarmo dostupná pre mobilné telefóny s operačnými systémami Android a iOS.

Zariadenie rovnako ako jeho predchádzajúca verzia skladá z vnútornej časti - monitora, vonkajšej časti - kamerovej jednotky a držiaka na dvere. Moderná vonkajšia jednotka (kukátko) obsahuje integrovaný zvonček a malú kvalitnú 2MP kameru, ktorá sníma vo FULL HD rozlíšení 1080P, pohybový PIR senzor, infračervenú diódu nočného prísvitu, mikrofón, reproduktor a tlačidlo zvončeka.

Vnútorná časť disponuje prehľadným farebným 4.3” dotykovým IPS LCD displejom, ovládacím tlačidlom, konektorom MicroUSB na dobíjanie a slotom na SD kartu na ukladanie snímok alebo video záznamov. Naspodku má USB-C konektor na prepojenie s kamerovou jednotkou. Vnútorná jednotka (obrazovka) je umiestnená z vnútornej strany dverí a sa dá pohodlne kedykoľvek sňať z držiaka, napríklad kvôli nabíjaniu.

Kľúčové vlastnosti:

 • kamera v digitálnom kukátku so širokým uhlom záberu 180° horizontálne a 75° vertikálne
 • prehľadný dotykový LCD displej s uhlopriečkou 4,3" a rozlíšením 480x272px
 • menu kompletne v slovenskom jazyku (ďalšie dostupné jazyky: angličtina, poľština)
 • PIR pohybový senzor na detekciu pohybu s nastaviteľnou citlivosťou (detekcia pohybu v uhle 120° na vzdialenosť 3 metrov)
 • IR prísvit pre nočné videnie
 • dlhá výdrž až 30 dní v pohotovostnom režime
 • podpora microSD pamäťovej karty až 128GB
 • ovládanie cez Wi-Fi pripojenie cez mobilnú aplikáciu pre Android (verzia 5.0 a vyššia) a iOS (verzia 9.0 a vyššia)

Ďalšie funkcie a vlastnosti:

 • model: VEIU Mini 3S (A30)
 • rozlíšenie kamery 2.0 MP (streamovanie videa vo Full HD rozlíšení)
 • možnosť obojsmerného audio prenosu cez mobilné aplikácie pre komunikáciu s návštevou
 • vstavaná dobíjacia batéria s kapacitou 5000mAh
 • vstavaná vnútorná pamäť 500kB
 • Wi-Fi: IEEE802.11 b/g/n 2.4 GHz
 • prevádzková teplota a vlhkosť: -20°C ~ 50°C / 20% ~ 75%
 • materiál: ABS plast / zliatina zinku
 • napájanie: DC 5V/2A
 • tlačidlo zvončeka s nastaviteľným podsvieteným
 • vhodné pre dvere hrubé 35 - 110 mm
 • priemer otvoru pre montáž: 18 až 58 mm
 • rozmery a hmotnosti monitora: 115 x 89 x 28 mm, 245 g
 • rozmery a hmotnosti kamery: priemer 63 x 18 mm, 115 g
 • elegantné šedé farebné prevedenie

Okamžité spojenie s návštevou

Vďaka Wi-Fi prepojeniu dôjde v okamihu zazvonenia k aktivácii aplikácie Eques vo vašom smartphone a vy môžete vidieť obraz návštevníka a súčasne s ním obojsmerne komunikovať. Kukátko taktiež vďaka PIR senzoru umožňuje nepretržité monitorovanie priestoru pred Vašimi dverami av prípade zaznamenania nechceného pohybu zasiela notifikácie do mobilnej aplikácie Eques. Aplikácia je dostupná zadarmo pre operačné systémy Android a iOS.

Jednoduchá konfigurácia a ovládanie

Konfigurácia zariadenia je tiež veľmi jednoduchá vďaka dotykovému farebnému displeju s uhlopriečkou 4.3“ a menu kompletne v slovenskom jazyku. Displej aktivujete pohodlne pomocou tlačidla "Menu" a potom už jednoducho dotykom navolíte potrebné parametre.
Nastavovanie je možné tiež vykonávať aj a na diaľku priamo v aplikácii Eques. Môžete teda parametre meniť kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

Automatický záznam pri zazvonení a PIR

Po stlačení tlačidla zvončeka alebo detekcii pohybu pred dverami dôjde k automatickému vytvoreniu záznamu a vyrozumeniu užívateľa prostredníctvom notifikácie do spomínanej aplikácie. Optika kamery sa pýši uhlom záberu 180°, takže získate široký prehľad o tom, kto sa práve pri Vašich dverách nachádza. Konštrukcia kamery navyše znemožňuje nazeranie do bytu cez optiku, ako je to možné pri bežných dverových kukátkach. Môžete sa tak diskrétne rozhodnúť, či chcete ísť návštevníkovi otvoriť dvere, zaobstarať jeho záznam alebo s ním vzdialene komunikovať cez aplikáciu v rámci obojsmerného prenosu hlasu.
Aplikácia tak umožňuje bezpečnú komunikáciu bez nutnosti otvorenia dverí, čo je veľmi žiaduce v prípade, že je doma malé dieťa alebo senior.

Miestne úložisko na SD kartu a taktiež na cloud

Na ukladanie snímok je určené externé úložisko s podporou pamäťovej MicroSD karty až do veľkosti 128 GB. Súčasne sú snímky aj videá (max.10 sekúnd) na dobu 5 dní ukladané do cloudového úložiska, odkiaľ si ich môžete stiahnuť do svojho smatrphone. Vo vašom zariadení na SD karte sú snímky a videá uložené vždy v celkovej dĺžke a je možné ich prezerať v PC.

Batérie a nový systém pre jej správu

Kukátko je vybavené vstavaným lítiovým akumulátorom s kapacitou 5 000 mAh s výdržou až 30 dní v pohotovostnom režime. Batéria je dobíjaná prostredníctvom MicroUSB rozhrania. Na jeho dobíjanie je možné použiť adaptér (odporúčame 5 V / 2 A) alebo záložný zdroj (power banku).
Systém riadenia batérií (BMS) je technológia určená na dohľad nad batériovým blokom, čo je zostava batériových článkov elektricky usporiadaných v konfigurácii riadok x stĺpec, ktorá umožňuje dodávať cieľový rozsah napätia a prúdu po určitú dobu pri očakávaných scenároch zaťaženia.

Ochrana súkromia

Konštrukcia kamery znemožňuje nazeranie do bytu cez optiku, ako je to možné pri bežných dverových kukátkach. Môžete sa tak diskrétne rozhodnúť, či chcete návštevníkovi otvoriť dvere, zaobstarať jeho záznam alebo s ním vzdialene komunikovať v rámci obojsmerného prenosu hlasu.

Alarmové funkcie a detekcia pohybu

Pokiaľ senzor pohybu na vonkajšej časti zariadenia s kamerou zaznamená pred dverami akúkoľvek aktivitu, kukátko vytvorí snímku alebo video záznam a o tejto udalosti obdržíte notifikáciu. Táto funkcia vám umožní brániť sa "šmejdom" a mať pod kontrolou prístup nežiaducich osôb k vašim deťom alebo seniorom.

Jednoduchá inštalácia

Vďaka premyslenej konštrukcii môže byť zariadenie nainštalované prakticky na každé dvere a samotná montáž nezaberie viac ako 10 minút bez nutnosti použitia špeciálneho náradia či pracnej a nákladnej úpravy dverí.
Štandardným otvorom (o veľkosti 18-58 mm) pre kukátko, sa pretiahne prepojovací FPC káblik a skrutkovým spojením držiaka s vonkajšou kamerou sa kukátko pripevní k dverám. Monitor sa potom len zasunie do držiaka a cez nový USB-C konektor dôjde k vzájomnému prepojeniu monitora a vonkajšej kamerovej jednotky.
Všetko potrebné na montáž digitálneho kukátka vrátane spojovacieho materiálu nájdete vo vnútri každého balenia.

Jednoduché spárovanie a vzdialená Wi-Fi komunikácia

Pre prenos obrazu do mobilného telefónu využíva kukátko vašej domácej Wi-Fi sieť, ktorá zaručuje rýchle a bezpečné streamovanie videa. Zariadenie podporuje iba Wi-Fi pásmo 2,4 GHz. Pre spárovanie zariadení s mobilnou aplikáciou stiahneme a nainštalujeme aplikáciu Eques, ktorá je k dispozícii na stiahnutie zadarmo z Obchodu Play alebo App Store. Vzájomné spárovanie zariadenia s aplikáciou je jednoduché a prebieha cez načítanie vygenerovaného QR kódu.

Obsah balenia:

 • Vnútorný LCD monitor
 • Vonkajšia kamera (kukátko)
 • USB kábel
 • Držiak
 • Skrutky na montáž
 • Užívateľský manuál
Upozornenie:
Pamäťová micro SD karta nie je súčasťou balenia.

Produkty

Kategórie tovarov

Filtry

Kontakt

+421949171498
Najširšia ponuka

Cez 5000 produktov

​Zákazková výroba

Od návrhu po realizáciu

Diskrétne doručenie

Bez údajov o e-shope

​Špecialista v odbore

Viac než 10 rokov v odbore