5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@secutek.sk       Doprava a platba       Všetko o nákupe       Aktuality

GPS lokátor do auta Secutek SGT-LK300

GPS lokátor do auta Secutek SGT-LK300

GPS lokátor Secutek SGT-LK300 pre pripojenie k batérii, vhodný na sledovanie polohy osobných aj firemných vozidiel.    viac

Cena za 1 ks s DPH: 55,00 €
Cena za 1 ks bez DPH: 45,83 €
Dočasne nedostupný
Expedičná doba: 20 pracovných dní
Výrobca: Secutek Secutek
Kód produktu: GPS105
Záruka: žiadna
Popis

GPS lokátor do auta Secutek SGT-LK300

GPS lokátor do auta Secutek SGT-LK300 pre pripojenie k napájaniu z autobatérie disponuje malými rozmermi a nenápadným vzhľadom, vďaka ktorým je tento lokátor ideálny na diskrétnu inštaláciu do vozidla. Pripojenie k autobatérii zároveň zaisťuje aj bezúdržbovú prevádzku. S týmto lokátorom budete mať vždy prehľad o pohybe vášho vozidla alebo aj celého vozového parku vašej firmy. Lokátor je mimo iné vybavený príslušenstvom, vďaka ktorému je možné využívať aj mnoho zaujímavých vedľajších funkcií.

Pri dokúpení mapového podkladu, je možné využívať pokročilé funkcie ako sledovať aktuálnu polohu lokátora online v mapách vrátane histórie jeho pohybu alebo nastavovať hranice pohybu GEO  fence. 

Kľúčové vlastnosti:

 • malé rozmery a nenápadný vzhľad
 • vhodný na diskrétnu inštaláciu
 • presnosť lokácie do 10 metrov
 • lokátor na priame pripojenie k napájanie z autobatérie
 • zistenie polohy vozidla v priebehu niekoľkých sekúnd
 • možnosť sledovania pohybu vrátane histórie pomocou webového rozhrania alebo mobilné aplikácie (tieto funkcie sú za príplatok)

GPS lokátor do auta Secutek SGT-LK300 je ideálny na použitie v služobných vozidlách, ale uplatnenie nájde tiež pre kontrolu a sledovanie pohybu vozového parku autobusov, kamiónov, vozidiel taxislužby alebo autopožičovne. GPS lokátor je určený na pripojenie priamo k autobatérii. Nehrozí tak, že by ho vodič "nedopatrením" odpojil.

Ďalšie funkcie a vlastnosti:

 • záložná dobíjacia batéria s kapacitou 110mAh
 • úsporné režimy sleep time mode a shock sleep mode
 • upozornenie SMS správou na prekročenie nastavenej rýchlosti automobilu
 • funkcie shock alarm (oznámenia v prípade, že dôjde k pohybu vozidla)
 • SOS tlačidlo
 • rozmery 75x40x15mm
 • váha 40 g

Aby mohol lokátor komunikovať na diaľku, je do neho nutné vložiť nano SIM kartu s aktívnymi dátami. 

Úplne diskrétne sledovanie vozidla

Inštalácia tohto GPS lokátora nie je extrémne jednoduchá ako u iných lokátorov, na druhú stranu je ale možné lokátor inštalovať diskrétne na akékoľvek miesto vo vybranom automobile. Pri inštalácii postupujte podľa schémy, ktorá je obsiahnutý v návode produktu (návod nájdete v prílohách na tejto stránke). Po pripojení lokátora k napájaniu už len vložíte do lokátora SIM kartu nastavíte autorizované číslo, na ktoré bude GPS lokátor odosielať zistenú polohu.

TIP:
Pre skrytú inštaláciu či len pre pripojenie GPS lokátora k napájaniu z automobilu odporúčame nechať inštaláciu vykonať skúseným technikom či autoelektrikárom.

Bezstarostné napájanie GPS lokátora

Aby sme nemuseli stále myslieť na výmenu či dobíjanie batérií, je tento GPS lokátor navrhnutý pre jeho napájanie z autobatérie. Aj napriek tomu, že vo svojom tele obsahuje malú vstavanú batériu, ktorá ale slúži len ako záložný zdroj na zabezpečenie funkčnosť zariadenia aj v momente, keď auto nie je naštartované.

Upozornenie v prípade odpojenia

Akonáhle je zariadenie odobraté či odrezané od napájania, dôjde k poslaniu upozornenia a vytočenie hovoru na administrátorské číslo. Táto funkcia je veľmi užitočná v prípade nežiadaného odstrihnutia lokátora zamestnancom či krádeže lokátora.

Jednoduché zistenie polohy vozidla

Aktuálnu polohu lokátora môžete štandardne zistiť zavolaním alebo zaslaním SMS správy na lokátor (resp. na telefónne číslo SIM karty vloženej v lokátora) a počas niekoľkých desiatok sekúnd dostanete, v SMS správe lokáciu v podobe URL (odkazu na internetovú mapu).

Upozornenie na pohyb a prekročenie rýchlosti

Obdržíte upozornenie SMS správou, v prípade, že sa prístroj bude pohybovať rýchlejšie ako udáva vami dopredu nastavená rýchlosť alebo pri jeho opätovnom pohybe po dlhšej dobe státia. 

Úsporné pracovné režimy

Lokátor disponuje dvoma úspornými režimami, a to "Sleep time mode", kedy sa lokátor automaticky po 5tich minútach uspí a je možné ho rpebudiť len v prípade, že na neho zavoláte či pošlete SMS pre zaslanie lokácie.
Druhým režimom je "Shock sleep mode", kedy je možné uspaný lokátor prebudiť len pohybom (napr. rozjazdom automobilu).

SOS tlačidlo

Predovšetkým seniori sa môžu ocitnúť v situácii, kedy sa stratia alebo sa budú cítiť dezorientovaní. Pre tieto prípady je GPS lokátor vybavený SOS tlačidlom, ktoré je možné vyviesť do kabíny vozidla a pri jeho stlačení odošle zariadenie SMS správu na autorizované číslo správcu lokátora (teda vaše).

Rozšírené funkcie GPS lokátora

Pre využitie všetkých funkcií lokátora je potrebný zaobstarať tiež mapový podklad Secutrack. Prístup k mapovému podkladu vám umožní ako sledovať pohyb vášho GPS lokátora ako online, tak históriu jeho pohybu.

ODPORÚČAME OBJEDNÁVAŤ MAPOVÝ PODKLAD
V JEDNEJ OBJEDNÁVKE SPOLU S LOKÁTOROM.

Pri dodatočnej kúpe mapového podkladu je potrebné uskutočniť jeho aktiváciu fyzicky u nás na predajni. Mapový podklad možno aktivovať aj vzdialene, ale v takom prípade je potrebné vašej súčinnosti a z našich skúseností vyplýva, že táto dodatočná vzdialená aktivácia mapového podkladu je časovo i technicky náročná pre obe strany.

Obsah balenia:

 • GPS lokátor do auta Secutek SGT-LK300
 • napájacie káble
 • SOS talčidlo 
 • externý mikrofón
 • Užívateľský manuál

Produkty

Kategórie tovarov

Filtry

Kontakt

+421949171498
Najširšia ponuka

Cez 5000 produktov

​Zákazková výroba

Od návrhu po realizáciu

Diskrétne doručenie

Bez údajov o e-shope

​Špecialista v odbore

Viac než 10 rokov v odbore