5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@secutek.sk       Doprava a platba       Všetko o nákupe       Aktuality

Najčastejšie otázky k hodinkám s GPS lokátorom Secutek SWX

04.07.2019 Roman Kosna Technická poradňa pre GPS lokátory

t

Na tejto stránke nájdete najčastejšie otázky a odpovede týkajúce sa hodiniek s GPS lokátorom zo série Secutek SWX.

Nájdete tu všeobecné informácie týkajúce sa všetkých GPS hodiniek z tejto série. V prípade, že tu nenájdete všetko čo potrebujete, môžete sa pozrieť do poradne pre konkrétny model hodiniek.

Nepresná poloha

Pomocou aplikácie Setracker 2 je možné v zariadení nastaviť celú radu parametrov, ktoré majú vplyv na celkovú funkčnosť hodiniek. Medzi tieto parametre patrí aj nastavenie intervalu polohy. Je možné vybrať z troch základných parametrov: 1 min, 10 min a 60 min.

Nastavením intervalu 1 min získate veľmi presnú lokalizáciu. Presnosť lokalizácie sa znižuje nastavením vyššieho intervalu. Pri nastavení intervalu 60 min môže dochádzať aj k čiastočnému výpadku lokalizácie, kedy sa zariadenie vždy po dlhšej dobe aktivuje. Všetky tieto intervalu môžete behom dňa meniť podľa potreby. Pre štandardné monitorovanie odporúčame nastaviť interval 10 min.

Registrácia do aplikácie SeTracker 2

V nasledujúcom videu nájdete postup registrácie a pridanie GPS hodiniek do aplikácie SeTracker 2. Táto aplikácie Vám umožní pohodlné sledovanie lokátoru vo vašom telefóne či tablete. SeTracker ocenia užívatelia predovšetkým na sledovanie polohy v teréne. Aplikácie podporuje operačné systémy Android a iOS.

Ak sa vám problém nepodarilo vyriešiť, môžete nám poslať hodinky na reklamáciu. V prípade, že tak budete robiť, prosíme aby ste do reklamačného protokolu vyplnili aj prihlasovacie údaje do aplikácie SeTracker. Urýchli sa tým vybavenie reklamácie.

Nízka výdrž batérie

Výdrž batérie je priamo závislá na nastavení intervalu odosielania polohy. Je možné vybrať z troch základných režimov: 1 min, 10 min alebo 60 min.

Nastavením intervalu 1 min dosahuje výdrž batérie rádovo 6 - 10 hodín. Pri nastavení vyššieho intervalu odosielania polohy sa rapídne zvýši pracovná doba zariadenia. Pre štandardné monitorovania odporúčame nastaviť interval 10 min. Výdrž batérie pri tomto režime je cca 2 - 3 dni.

Aká je spotreba internetových dát

Priemerná mesačná spotreba dát je cca 50Mb. Odporúčame zakúpiť SIM kartu, ktorá má internetový balíček aspoň 100Mb na mesiac.

Je možné resetovať prihlasovacie údaje?

Reset prihlasovacích údaje môže uskutočniť iba výrobca. Na reset nám prosím uveďte IMEI zariadenia.

Hodinky nie je možné vypnúť

Pokiaľ je v hodinkách vložená SIM karta, je možné zariadenie vypnúť len cez aplikáciu SeTracker 2. Hodinky vypnete tlačidlom len v prípade, že vyberiete SIM kartu zo zariadenia.

Páčil sa Vám tento článok?
Najčastejšie otázky ku GPS lokátoru Ecenomy (GPS31) Najčastejšie otázky ku GPS lokátoru Ecenomy (GPS31)

Diskusia

Tému zatiaľ nikto nekomentoval.

Do diskusie môžu prispievať len registrovaní a prihlásení užívatelia.

Najširšia ponuka

Cez 5000 produktov

​Zákazková výroba

Od návrhu po realizáciu

Diskrétne doručenie

Bez údajov o e-shope

​Špecialista v odbore

Viac než 10 rokov v odbore