5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@secutek.sk       Doprava a platba       Všetko o nákupe       Aktuality

Recenzia detských hodiniek s GPS lokátorom

Detské hodinky s GPS lokátorom patria dlhodobo k veľmi žiadanému tovaru na našom eshope. Aktuálne sme však ponúkali len jeden model. Preto sme sa rozhodli rozšíriť tento sortiment o nové modely. Ako si viedli v teste si môžete prečítať v tomto článku.

O
O

Vzhľad a spracovanie

Čo sa spracovania týka sú na tom všetky hodinky dobre. Biele (GPS hodinky pre deti GPS51) ale trošku vyčnievajú. Už na prvý pohľad je vidieť, že sú na tom o niečo lepšie. Ponúkajú taktiež ako jediné magnetickú nabíjačku a slot na SIM kartu je pod šróbovacím krytom. Dá sa od nich očakávať najdlhšia životnosť aj najlepšia celková odolnosť.

Mobilná aplikácia

Aplikácia SeTracker funguje dobre, je jednoduchá na ovládanie a plní presne to, čo má. Naviac je aj stabilná, nepadá a nezaťažuje telefón. To u podobných aplikáciách, z našej skúsenosti, nie je vždy štandardom. Naviac je prepojenie hodiniek s aplikáciu veľmi jednoduché - záležitosť niekoľkých krokov.

Pomocou aplikácie je možné sledovať aktuálnu polohu aj históriu pohybu. K dispozícii sú taktiež rôzne nastavenia - SOS číslo, režim odosielania polohy (každý minútu, 10 minút alebo hodinu), SMS notifikácie a pod. S aplikáciu je možné spojiť viacero hodiniek, behom nášho testu sme mali pridané všetky tri hodinky a bez problémov medzi nimi išlo prepínať.

O
O
o
o

Obojstranná komunikácia

Výborne funguje obojstranná komunikácia. Na hodinky môžete zavolať z akéhokoľvek čísla a potom prebieha bežný hovor. Telefonovať je možné z hodiniek nie len na nastavené SOS číslo, ale aj na iné čísla z telefónneho zoznamu. Nastaviť je možné až 10 kontaktov.


Výdrž

Výdrž hodiniek nás milo prekvapila. Očakávali sme výdrž cca 1 deň, ale hodinky vydržali fungovať v priemere 3 dni -  výdrž sme testovali trikrát. Po celú dobu testu výdrže sme hodinky mali u seba. Zaznamenávali teda obvyklý pohyb po meste (do práce, z práce, pohyb po budove a jednu cestu 30 km mimo Prahy a späť).


Záver

Všetky hodinky fungujú dobre, ovládajú sa podobne a fungujú s rovnakou aplikáciou, ktorú sa po chvíli používania naučíte ovládať presne tak, ako potrebujete. GPS čip funguje dobre a presne, problém má len v uzatvorenej budove ďaleko od okna. Vo chvíli keď sa nechytí GPS, hodinky vedia zobraziť približnú polohu pomocou BTS (získaná pomocou mobilného signálu).

Hodnotenie

  • rýchle a presné GPS
  • dobre fungujúca mobilná aplikácia
  • niekoľko štýlov a farieb
  • výdrž batérie
Páčil sa Vám tento článok?

Diskusia

Tému zatiaľ nikto nekomentoval.

Do diskusie môžu prispievať len registrovaní a prihlásení užívatelia.

Najširšia ponuka

Cez 5000 produktov

​Zákazková výroba

Od návrhu po realizáciu

Diskrétne doručenie

Bez údajov o e-shope

​Špecialista v odbore

Viac než 10 rokov v odbore